Direktori

Nama Jawatan Samb. E-mel
 
PENGURUSAN
Tuan Hj. Sulaiman Jalil
Ketua Jabatan JUSA C
5314 tpiptm@ptm.ukm.my
Haireen Hazrin Hamzah Ketua Seksyen Operasi & Infrastruktur F48 5305 reen@ppukm.ukm.edu.my
Kamariah Md Nasir Ketua Seksyen Aplikasi F48 5307 kamariah@ppukm.ukm.edu.my
 
UNIT RANGKAIAN & KOMUNIKASI
Mohamad Nazeri Ahmad Peg Tek Maklumat F41 (Ketua Unit) 5322 mohamad@ppukm.ukm.edu.my
Zainal Abidin Hamzah Pen. Peg. Tek Maklumat Kanan F32 6344 zainala@ppukm.ukm.edu.my
Syed Mohamed Yazeed Syed Mohamed Pen. Peg. Tek Maklumat Kanan F32 6344 yazeed@ppukm.ukm.edu.my
Rashidee Abdul Rashid Pen. Peg. Tek Maklumat F29 5315 cd@ppukm.ukm.edu.my
Ab Aziz Abd Rahman Juruteknik Komputer FT17 5315 abaziz@ppukm.ukm.edu.my
Zulkifli Said Penolong Jurutera JA29 6369 zulptm@ppukm.ukm.edu.my
Zakril Izaq Damanhuri Juruteknik Komputer FT17 6343 zakril@ppukm.ukm.edu.my
 
UNIT KHIDMAT SOKONGAN PENGGUNA
Khairill Azhar Abdul Latif Peg Tek Maklumat F44 (Ketua Unit) 5306 khairill@ppukm.ukm.edu.my
Nurmazlina Mazlan Peg. Tek. Maklumat F41 6377 niena@ppukm.ukm.edu.my
Khirman Salimon Peg. Tek. Maklumat F41 7996 khirman@ppukm.ukm.edu.my
Saidi Putera Nurham Pen. Peg. Tek Maklumat Kanan F32 6359 putera@ppukm.ukm.edu.my
Suhaimi Shafie Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6356 jimmy@ppukm.ukm.edu.my
Nik NurulNazuha Nik Soh Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6359 nazuha@ppukm.ukm.edu.my
Norhisham Dahalin Juruteknik Komputer FT22 5317 shaija@ppukm.ukm.edu.my
Masturah Mohamed Juruteknik Komputer FT17 6358 mas2rah@ppukm.ukm.edu.my
Mohd Hedzwan Mohd Nor @ Hassan Juruteknik Komputer FT17 6358 hedzwan@ppukm.ukm.edu.my
 
UNIT PANGKALAN DATA & SISTEM
Sharulhizad Ahmad Peg. Tek. Maklumat F41 (Ketua Unit) 5312 rahul@ppukm.ukm.edu.my
Saiful Azrul Che Lah Peg. Tek. Maklumat F44 5310 saiful80@ppukm.ukm.edu.my
Fazilah Maarof Pen. Peg. Tek Maklumat Kanan F32 5311 fazilah@ppukm.ukm.edu.my
Aizi Adzlee Ahmad Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6367 adzlee@ppukm.ukm.edu.my
Mohammad Asha’ari Mustafa Pen. Peg. Tek Maklumat F29 5310 ashaari@ppukm.ukm.edu.my
Saiful Azre Hj Tajwal Abidin Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6359 azre@ppukm.ukm.edu.my
Mohd Sufri Mohamad Hamka Juruteknik Komputer FT17 5310 sufri@ppukm.ukm.edu.my
 
UNIT APLIKASI SOKONGAN
Aieshah Mohamad Zubit Peg. Tek. Maklumat F44  (Ketua Unit) 6373 aieshah@ppukm.ukm.edu.my
Muhd Fakrul Mushaimi Bin Ismail Peg. Tek. Maklumat F41 6365 fakrul.ismail@ppukm.ukm.edu.my
Mohd Zaki Tukimin Pen. Peg. Tek Maklumat F29 7935 zaki@ppukm.ukm.edu.my
Masnizah Ahmad Marzuki Pen. Peg. Tek Maklumat F29 5316 masnizah@ppukm.ukm.edu.my
Laila Abdul Hamid Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6360 laila.abdhamid@ppukm.ukm.edu.my
Muhammad Farhan Zaki Ahmad Fawzi Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6360 farhanzaki@ppukm.ukm.edu.my
 
UNIT PENYELIDIKAN TEKNOLOGI DAN MULTIMEDIA
Abdul Rahman Bullah Peg. Tek. Maklumat F41 (Ketua Unit) 6372 arahman@ppukm.ukm.edu.my
Megat Rafael Maamunor Rashid Peg. Tek. Maklumat F44 6115 megat@ppukm.ukm.edu.my
Nazratul Shima Adnan Peg. Tek. Maklumat F41 6396 nazra@ppukm.ukm.edu.my
Mohd Azwan Abu Bakar Peg. Tek Maklumat F41 6395 azwan@ppukm.ukm.edu.my
Ahmad Adlan Abu Bakar Peg. Tek Maklumat F41 6365 adlan@ppukm.ukm.edu.my
Muhamad Zulhusmi Rosli Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6361 zulhusmi@ppukm.ukm.edu.my
Mohd Sahlihin Zainal Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6361 sahlihin@ppukm.ukm.edu.my
Noor Zaini Talib Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6395 norzaini@ppukm.ukm.edu.my
Nur Aishah Dawood Pen. Peg. Tek Maklumat F29

6361 aishahdawood@ppukm.ukm.edu.my
 
UNIT PENTADBIRAN
Siti Hajar Hj Kassim Pen. Peg. Tek. Maklumat Tertinggi F38 (Ketua Unit) 6378 shhk@ppukm.ukm.edu.my
Norzilawati Sakiman Penolong Pegawai Tadbir N27 5304 nor77@ppukm.ukm.edu.my
Mohd Nazri Ramlle Pembantu Tadbir N17 6378 nazri@ppukm.ukm.edu.my
Norafizah Jamaludin Pembantu Tadbir N22 5303 norafiza@ppukm.ukm.edu.my
Marhazlin Md Daut Pembantu Tadbir N22 6368 hazlin@ppukm.ukm.edu.my
Norlailiza Makhtar Pembantu Tadbir N22 6479 lailymakhtar@ppukm.ukm.edu.my
Mohd Riduan Rosli Pembantu Am Pejabat N1 7954 riduan@ppukm.ukm.edu.my
 
UNIT APLIKASI KLINIKAL
Norhasliza Hassan Peg. Teknologi Maklumat Kanan F44 (Ketua Unit) 5309 asliza@ppukm.ukm.edu.my
Norazlina Ahyat Peg Tek Maklumat F44 6364 azlyna@ppukm.ukm.edu.my
Tengku Norliza Tn Mohd Ghazali Peg. Tek. Maklumat F44 5321 kuza@ppukm.ukm.edu.my
Muhammad Farhan Mohd Ariffin Peg Tek Maklumat F44 6389 farhan@ppukm.ukm.edu.my
Faizah Norhati Othman Peg Tek Maklumat F44 6398 faizahat@ppukm.ukm.edu.my
Naterah Mohd Lazim @ Mohd Pen. Peg. Tek Maklumat F29 5313 naterah@ppukm.ukm.edu.my
Nur Aisyah Musfirah Jono Pen. Peg. Tek Maklumat F29 5316 musfirah@ppukm.ukm.edu.my
Abdul Muiz Maktar Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6374 muiz@ppukm.ukm.edu.my
Mohd Azrul Gemon Pen. Peg. Tek Maklumat Kanan F32 5316 mdazrul@ppukm.ukm.edu.my
Ahmad Nadzri Hj Ashary Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6370 nadzri@ppukm.ukm.edu.my
Nor Azrina Mohd Asri Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6361 azrina@ppukm.ukm.edu.my
Juliah Elias Pen. Peg. Tek Maklumat F29 7935 juliah@ppukm.ukm.edu.my
Mohd Redzuan Ismail Pen. Peg. Tek Maklumat F29 7935 redzuan@ppukm.ukm.edu.my
Sulian Haliza Suparafto Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6395 sulian@ppukm.ukm.edu.my
Norazaima Abdullah Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6397 nrz@ppukm.ukm.edu.my
UNIT KHAS
Seri Manja Abdul Wahab Ketua Peg. Tek. Maklumat Kanan F52 (Penyelaras) 6388 manja@ppukm.ukm.edu.my
Khairul Azizi Talkili Peg. Tek. Maklumat F41 6532 k.azizi@ppukm.ukm.edu.my
Zuraidah Alahudin Peg. Tek. Maklumat F41 6530 arzu@ppukm.ukm.edu.my
Siti Nordiana Mohd Rabai Peg. Tek Maklumat F41 6546 sitinordiana@ppukm.ukm.edu.my
Rosidah Md Junid @ Abdul Hamid Peg. Tek Maklumat F41 6547 rosidahmd@ppukm.ukm.edu.my
Nor-Idayu Mohd Noor Peg. Tek Maklumat F41 6531 idayu_mdnoor@ppukm.ukm.edu.my
Muhammad Asrul Zainal Abidin Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6548 mohdasrul@ppukm.ukm.edu.my
Muhamad Al Sauddin Atal Hishamuddin Pen. Peg. Tek Maklumat F29 6548 din@ppukm.ukm.edu.my
Norjiha Mohd Zin
Pen. Peg. Tek Maklumat F29

6545 norjiha@ppukm.ukm.edu.my